Konferencia NIOS 2016

Konferencia NIOS 2016

Konferencia NIOS 2016 – NARIADENIE O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV – RE/ŠTART

V máji sme vás informovali, že v úradnom vestníku Európskej únie bolo uverejnené nové európske nariadenie č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). 

Viete, čo nariadenie znamená, aké dopady a zmeny v praxi a legislatíve prináša? Bude nariadenie prínosom pre biznis sféru? 

Pripravujeme pre vás konferenciu NIOS 2016 – NARIADENIE O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV – RE/ŠTART, ktorá je určená a poskytne odbornú platformu na výmenu poznatkov a skúseností na stretnutí prevádzkovateľov z biznis sféry, zástupcov zamestnávateľov a asociácií. 

Konferencia sa bude konať dňa 20. septembra 2016 v Kašteli v Mojmírovciach; viac informácií nájdete na našom webe v časti podujatia. Spoznajme spolu nariadenie a začnime sa pripravovať na re/štart v spracúvaní a ochrane osobných údajov už dnes, pretože čas na prezentácie, diskusie o obsahu, dopadoch a povinnostiach pre prevádzkovateľov, a samozrejme aj na prípravu na prechod na nové pravidlá, sa kráti.

Tešíme sa na stretnutie s vami, dňa 20.septembra sa vidíme na konferencii v kaštieli v Mojmírovciach. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *